fbpx
Premiery tygodnia. Odcinek 7 – 27 lutego-5 marca
26 lutego, 2017
Zeruya Shalev – Ból RECENZJA
6 marca, 2017

Premiery tygodnia. Odcinek 8 – 6-12 marca

Marcowego dobrobytu ciąg dalszy! Dziś, w związku ze zmianą planów wydawniczych jednej z oficyn tylko trzy tytuły, ale już za tydzień nadrobimy to z nawiązką. Tylko kiedy czytać te wszystkie super nowości? 🙂

Wojciech Waglewski, Wojciech Bonowicz – Wagiel. Jeszcze wszystko będzie możliwe

Biografia jednego z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych polskich muzyków. Styl Waglewskiego i jego zespołu Voo Voo można rozpoznać na kilometr, a co najlepsze – cały czas się nie nudzi! To zasługa niesłychanego talentu Waglewskiego do odkrywania nowych muzycznych lądów. Książka jest zapisem ponad 10-letnich rozmów artysty z poetą Wojciechem Bonowiczem. Rozmawiali o wszystkim, dzięki czemu otrzymujemy wyjątkowy obraz Waglewskiego –męża, muzyka, ojca, podróżnika. Tylko pamiętajcie, żeby nie nazywać go „polskim Stingiem”! Premiera 6 marca.

http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,73424,Wagiel-Jeszcze-wszystko-bedzie-mozliwe

Michalina Wisłocka – Autobiografia

Autobiografia „gorszycielki PRLu”, autorki bestsellerowej „Sztuki kochania”. Michalina Wisłocka nie lubi owijać w bawełnę i to widać – lubi pisać niezwykle otwarcie nie tylko o seksie, ale o i swoim życiu, nie ma przed czytelnikami tajemnic. Premiera 9 marca.

http://www.proszynski.pl/Autobiografia-p-35174-.html

Robert Pucek – Siedemnaście zwierząt

Niech nie zmyli Was tytuł, w najnowszej książce Roberta Pucka nie tylko o zwierzęta chodzi! Wychodząc od całkiem pospolitych gatunków autor zaczyna snuć opowieść o tym wszystkim, co w życiu każdego z nas ważne: o miłości, cierpieniu, śmierci. To też pewnego rodzaju filozoficzna wprawka, próbująca łączyć filozofie Wschodu i Zachodu. Zaciekawieni? To ruszajcie do księgarń 8 marca!

https://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/siedemnascie-zwierzat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.