fbpx
Premiery miesiąca – odcinek 7. Marzec
27 lutego, 2018
3 najlepsze zdjęcia z mojego Instagrama
5 marca, 2018

Suzia wydaje EP – wspierasz? Ja tak! [CZEGO SŁUCHAĆ]

Od naszego pierwszego spotkania minęło już ponad 5 lat. Poznaliśmy się na castingu do studenckiego talent show, na który przyszła z gitarą i zamiarem dobrej zabawy. Bawiła się tak dobrze, że dotarła aż do finału. Dziś zapowiada swoją EP-kę i prosi o wsparcie w jej wydaniu. Kto? Zuza Kłosińska, znana jako Suzia.

EP-ka jest już nagrana i w zasadzie gotowa do dystrybucji. Potrzeba jej jeszcze tylko fizycznego nośnika, żeby mogła dotrzeć do słuchaczy ceniących inne formy dystrybucji muzyki niż cyfrowe. Dziś na wspieram.to rozpoczęła się jej akcja crowdfundingowa, za pomocą której możecie wesprzeć powstanie EP-ki.

Spośród dostępnych opcji każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, ale wersją najbardziej kuszącą jest na pewno ta, w której otrzymacie płytę do ręki. Trochę mogę na ten temat zdradzić, bo miałem możliwość posłuchać tego, co przygotowała Suzia wraz ze współpracownikami. Choć płyta, jak to EP-ka, jest króciutka, to warta uwagi z co najmniej trzech powodów:

– będzie to fonograficzny debiut bardzo obiecującej artystki;

– 5 zawartych na EP-ce utworów to swego rodzaju przekrój dotychczasowej twórczości Suzi i mam nadzieję, zapowiedź czegoś większego;

– oprócz ciekawej treści muzycznej, obiecująco zapowiada się też cała otoczka płyty – za warstwę graficzną odpowiada Natalia Wójcik, znana szerzej jako Zagi.

Ja już dołożyłem swoją cegiełkę do projektu – teraz czas na Was! Suzia czeka na Waszą pomoc, a w zamian odwdzięczy się kawałkiem dobrej muzyki. Więcej szczegółów akcji znajdziecie tutaj:

https://wspieram.to/suzia_wydaje_ep

Jeśli uda nam się razem wydać tę płytę, to recenzję na blogu macie jak w banku! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.